0

Wysyłka i zwroty

ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA

Zamówienia realizujemy do 2 dni roboczych, od momentu zaksięgowania kwoty na koncie.

Płatność za zamówione produkty realizowane są przez PayU lub przelewem na konto sklepu.

Zamówione towary można także odebrać osobiście w naszym sklepie w Krośnie przy ul. Bursaki 29 (hala MOSiR). Odbiór osobisty możliwy jest w dni robocze, jak i w weekendy, po wcześniejszym umówieniu terminu. Przy wyborze odbioru osobistego płatność za towar możliwa jest w momencie odbioru zamówienia.

Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt usługi wynosi 20 zł za paczkę do 30 kg. Przy zamówieniu towaru na kwotę powyżej 299 zł, dostawa jest darmowa.

Zamówienia realizowane są tylko na terenie Polski.

Do każdego zamówienia zostanie dołączony paragon, a w przypadku zgłoszenia żądania otrzymania faktury (zaznaczenie właściwej opcji w formularzu zamówienia) - faktura VAT zostanie doręczona wraz z zamówieniem. 

 

ZWROTY 

Klient może odstąpić od umowy sprzedaży, skłądając stosowne oświadcznie na piśmie, w terminie 14 dni od dnia zrealizowania zamówienia. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient zobowiązany jest  poinformować o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną).

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest: towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do spożycia, czy towar dostarczony w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

Sklep w terminie 14 dni dokona zwrotu pieniędzy Kupującemu, w taki sam sposób, w jaki została dokonana pierwotna transakcja sprzedaży.